Bilgisayar Bakım

Bilgisayar Bakım

Bilgisayar Sistem Bakım Ve Temizleme Programları

Birçok Bilgisayar kullanıcının ortak şikayetleri arasında yer alan, sistem Performansının kararlı olmayışı, aslında çoğu zamanlar basit sebeplere dayanıyor. Yavaşlayan ve gittikçe hantallaşan sisteminizin düzenli aralıklarla kendine gelmesi için birtakım ince ayarların yapılması, gerek sizi gerekse sisteminizi rahatlatacak basit ama önemli işlemlerden biri. Sanal araç kutusu kullanıcıları bu ve benzeri sıkıntılardan kurtaracak araçlar içeriyor. Hız, güvenlik ve güç dengesini korumaya yönelik olan programlar ile sisteminizi temizler. Optimize edebilir ve Kişisel bilgilerinizi aynı çeviklik ile koruyabilirsiniz.Sistem Temizleme ve bakım programları kayıt defterini temizliyor, gereksiz dosyaları kaldırıyor ve saklı kalmış sistem performansı dosyalarını düzenliyor. Böylece Sisteminiz daha hızlı, hatasız ve temiz olabilir. Hataları düzelten, internet hızınızı, diskinizi birleştirebilen eden optimize Sistem bakım programları, aynı zamanda sisteminizi gizli ve kimileri zararlı olan programcıklara karşı da koruyor.

Pop-Up engelleyici, RAM Birleştirici ve kurtarma araçlarının yer Aldığı programlar ile yedekleme ve kayıt dosyası optimizasyonu gerçekleştirilebiliyor.


EPOXSOFT

Bilgisayar Bakım

Her bilgisayarda Aşağıdaki programlardan bir veya iki tanesi muhakkak kurulu olmalıdır. Sistem Bakım Programlarının Genel Olarak özellikleri şöyledir

Dosyaları düzenler,düzeltir

Spyware gibi zararları temizler.

İnternet brovserdeki gereksiz dosyaları temizler

Sürücüdeki gereksiz dosyaları temizler

Bilgisayarın hızını artırır.

Gereksiz DLL dosyalarını temizler.

Başlangıç dosyalarini düzenler ve temizler.

Pop-up engelleyicisi olarak görev alır.

Kayıt Defterini düzenler

Spam engelleyici olarak görev alır.

Sistemdeki takılmalar ve donmalar son bulur.

Bilgisayarlarınız kullandığınız ortamlarda bulunan tozların içinde birikmesi sonucu arızalanmaktadır. Böyle durumlarda bilgisayarlarınız kendini soğutamadığı için onarılması çok güç arızalara sebep olmaktadır. Ankara bilgisayar bakım firmamızın uzman personelleri ile bu konuda size en iyi hizmeti sunmaktayız. Bakım hizmetlerimiz arasında bilgisayarlarınızın iç bakım temizliği, format atmak, program kaldırma veya kurma, yedek parça değişimi, yazılımsal sorunlarınız giderilmektedir. Ankara bilgisayar bakım daha büyük arızalarla karşılaşmamanız için periyodik bakımları ihmal etmemenizi önermekteyiz. Böylece sorunlarınıza büyümeden çözüm bularak yüksek ücretler ödemenizi de engellemekteyiz. Ankara bilgisayar bakım firmamızın önerisi en az 2 ayda bir kere bilgisayarlarınızın iç bakım temizliğini yaptırmanızdır.

Ankara bilgisayar bakım anlaşmaları yapılmasının size büyük avantajlar sağlayacağını, maliyet açısından da daha uygun olacağını bildiğimiz için önermekteyiz. Bu anlaşmalarımız her iki tarafın istekleri doğrultusunda yapılmaktadır. Sizin belirlediğiniz dönemler ve süreler arasında yapılmaktadır. Ankara bilgisayar bakım konusunu 2 ana gurupta toplayabiliriz. Bu arızalar yazılımsal ve donanımsal arızalardır. Donanımsal arızalar sonucu yedek parça değişimi gerektiren durumlarda da Ankara bilgisayar bakım firmamız tarafından temin edilmektedir. Genelde bu arızalar ana kart, ekran kartı, kasa arızaları, ram arızaları, ses kartı arızaları gibi arızalardan oluşmaktadır. Ankara bilgisayar bakım verdiğimiz tüm hizmetlerimiz ile sizleri memnun etmekten gurur duymaktayız. Bilgisayarlarınızın bakımlarını ne kadar sık yaptırırsanız o kadar sorunlardan uzak kalırsınız. Ankara bilgisayar bakım her zaman yanınızdadır.

Bilgisayar tamiri uzmanlık, deneyim ve bilgi gerektiren bir iştir. Sıradan firmalar bilgisayar tamiri konusunda sizlerin beklentilerine cevap vermedikleri gibi arızaları daha da büyüterek mağdur etmektedir. Ankara bilgisayar tamiri firmamız yazılımsal ve donanımsal tüm arızlarda beklediğiniz hizmeti uygun fiyatlarla, garantili olarak vermektedir. Ankara bilgisayar tamiri firmamız yerinde hizmet veriyor, gerekli durumlarda cihazlarınızı firmamıza alarak ücretsiz arıza tespiti yapıyoruz.

Cihazınızın arızası ve ücreti konusunda sizi bilgilendirerek onayınızı aldıktan sonra tamir işlemini gerçekleştirerek ilk günkü performansı ile teslim ediyoruz. Ankara bilgisayar tamiri olarak ana kart, ses kartı, ekran kartı tamiri ve değişimi, hard disk tamiri ve değişimi, klavye değişimi ve eksik tuşların tamamlanması, adaptör tamiri ve değişimi, batarya arızaları, işlemci arızaları, inverter arızaları, florasan arızaları, şifre kırılması, menteşe kırılması, format atma, virüs temizleme gibi hizmetler veriyoruz.

Veri kurtarma, bakım anlaşması, yedek parça satışı da hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Ankara bilgisayar tamiri firmamız bakım anlaşması hizmetini şirketler ve kamular yararına vermektedir. Bu hizmetimiz kapsamında bilgisayarlarınıza periyodik bakımlar yaparak arızaların oluşmasını engelliyor, verilerinizi de yedekleyerek veri kaybı sorununa da kesin çözüm getiriyoruz. Veri kurtarma hizmetini ise gizlilik içinde vererek müşterilerimizin güvenini kazanmış olmak bizim için ayrı bir gurur kaynağıdır. Ankara bilgisayar tamiri firmamızın uygun fiyatları ve garantili hizmetleri müşterilerimizi oldukça memnun