Bilgisayar Bakım Anlaşması Yapmanın Avantajları Nelerdir?

Bilgisayar Bakım Anlaşması Yapmanın Avantajları Nelerdir?

Bilgisayar bakım anlaşmasının sağladığı en büyük avantajlardan biri veri kaybını önlemektir. Veri kaybı en büyük sorunlardan biridir. Bilgisayarlarınıza yaptığımız periyodik bakımlar sırasında verilerinizi yedekleyerek bu sorunu ortadan kaldırmaktayız. Kamular, şirketler, bankalar ve birçok işletmenin oldukça memnun kaldığı bilgisayar bakım anlaşması hizmetimiz ile hem maliyetlerinizi düşürecek hem de iş ve zaman kaybını önleyeceksiniz. Bilgisayarlarınızın donanımsal arızalarında gerekli olan yedek parçayı çok uygun fiyatlarla temin ederek sizlere yardımcı olmaktayız. Bilgisayarlarınızda oluşan arızlar için gün içinde firmamızı arayarak sorunlarınızı iletebilirsiniz. Hiç bir ek ücret talep etmeden anında müdahale etmekteyiz.

Bilgisayar bakım anlaşması hizmetimizden yaralanan müşterilerimiz her zaman öncelik hakkına sahip olmaktadır. Bakım anlaşması sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlanarak, 6 aylık ve 1 yıllık üreler içerisinde verilmektedir. Bu hizmetimiz ile bilgisayarlarınıza periyodik bakımlar yaptırarak ilk günkü performansı ile çalışmasını sağlayacaksınız. Firma olarak tamamen sizin yararınıza verdiğimiz bilgisayar bakım anlaşması hizmetimizden müşterilerimiz oldukça memnun kalmaktadır. Bu hizmetimizden yararlandığınız zaman ne kadar doğru bir karar verdiğinizi ve firmamızın farkını sizde göreceksiniz. Bilgisayar bakım anlaşması için bir ön görüşme yaparak sizin istekleriniz ve bizim hizmetlerimiz doğrultusunda hazırlanan sözleşmeden sonra hizmetlerimize başlamaktayız. Her zaman kaliteli bir firma ile çalışmak ve güvenilir hizmet almak sizin de hakkınız. Bilgisayar bakım anlaşması hizmetimizden yararlanmak veya bilgi almak için vakit kaybetmeden firmamızı aramalısınız.

Peryodik Bilgisayar Bakım Anlaşması

Anlaşma süresi boyunca bilgisayarın fiziksel temizliğini yapıyoruz. Bilgisayar yedekleme hizmetini belirlenen günlerde yapıyoruz. Belirlenen tarihlerde, acil durum yerinde destek ve hizmetlerin sağlanması için uzaktan destek sağlıyoruz. Anlaşmaya göre firmaya ücretsiz antivirüs yazılımı hizmeti sağlıyoruz. Ayrıca, bilgisayar başına ücretsiz bulut yedekleme alanı veriyoruz.

Periyodik Bilgisayar Bakım Anlaşması Nedir?

Periyodik bilgisayar bakım anlaşması ile donanım veya yazılımda herhangi bir sorunu önlemek veya düzeltmek için 7/24 müdahale ediyoruz. Bu sözleşme, bilgisayarınızın çalışması için gerekli teknik desteği sağlamak için kurumsal bakım sözleşmesidir. Yerinde veya servis istasyonunda servis desteği, önleyici bakım, envanter takibi, servis sırasında yerinde onarım yoksa cihazı değiştirme ve işletim sistemi desteği sağlıyoruz.

Anlaşma süresince ayrıca masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, yazıcı, monitör, tarayıcı, plotter, projeksiyon cihazı ve diğer çevre birimlerinin onarımı, MS Office uygulamaları ve antivirüs programı, orijinal yedek parça değişimleri ve garantili hizmetler için standart onarım hizmetleri sağlıyoruz. Kurumsal sözleşmeden özel şartlar eklenebilir veya gereksiz kısımlar taşınabilir. Kurumsal bir sözleşmenin maliyeti, müşteriye, kişiye ve şirketin elektronik cihazlarının amacına göre değişir. Öncelikle müşterinin taleplerini almak için bir ön görüşme ile başlıyoruz. Ardından müşteri temsilcileri ve mühendislerimizle şirketi analiz ediyoruz ve idari seviyeye bir brifing hazırlıyoruz.

Periyodik Bilgisayar Bakım Sözleşmesinin Avantajları

Bilgisayar, yazıcı ve tarayıcı gibi kullanımda olan ve firmanın acil cevap vermesi ve sorunu çözmesi gerektiği her kuruluş, bakım onarım anlaşmasının avantajlarından yararlanabilir. Zamandan tasarruf edersiniz ve bakım ve teknik destek sürecine tabi olursunuz. Her seferinde bir servis ücreti ödemeniz gerekmeyecek. Herhangi bir sorun yaşandığı durumlarda uzman ekibimizin hızlı müdahalesi sayesinde çözüme sahip olursunuz. Telefon görüşmesi, uzak masaüstü bağlantısı, yerinde servis desteği gibi sorunları çözmenin en hızlı yoluna karar veriyoruz ve sorunu hızlıca çözüyoruz. Müşteriler oluşabilecek donanım arızalarında işlerini yarıda bırakmak zorunda kalmıyor ve verileri için her zaman bir yedek alıyoruz.

Satın almak istediğiniz bilgisayar parçaları veya bilgisayar için en uygun fiyat teklifleri sunuyoruz. Periyodik bakımlar sayesinde bilgisayar sisteminiz her zaman çalışır durumda olmasını sağlıyoruz. Müşterilerin her türlü problemini tespit ediyoruz ve sunucuları, dizüstü bilgisayarları, masaüstü bilgisayarları ve yazıcıları için çözüm sağlıyoruz. Sorun sadece işletim sisteminden kaynaklanıyorsa, sorunu tespit ediyoruz, müdahaleleri yapıyoruz, sistemi yeniden başlatıyoruz ve kullanıma hazır hale getiriyoruz. Ayrıca, hızlı analiz, hızlı servis, ürünleri değiştirmek için ucuz fiyatlandırma ve uzaktan destek periyodik bilgisayar bakım anlaşmasının diğer avantajlarıdır.

Periyodik Bilgisayar Bakım Sözleşmesi İçeriği

Aylık bilgisayar bakımı ve teknik destek için bilgisayar adedi belirleniyor. Sözleşme kapsamında sağladığımız yıllık bilgisayar bakım ve teknik destek hizmetleri ile bilgisayarın fiziksel temizliğini sağlıyoruz. Yedekleme hizmetinin süresi için sözleşmede tarih belirliyoruz ve sözleşme süresi boyunca uzaktan destek ve acil yerinde destek sağlıyoruz.

Sunucu Bakımı

Antivirüs yazılımını güncelleme hizmetimiz, bakımın çok önemli bir parçasıdır. Bazen güvenlik yamalarının yüklenmesi gerekebilir. Ağ konusunda uzman ekibimiz, hiçbir şeyin saldırıya uğramadığından ve güvenlik uyarısı olmadığından emin olmak için sunucu günlüklerini de kontrol eder. Tüm yazılım yükseltmeleri ve temel hizmet paketlerinin kurulumunu bakım sırasında yapıyoruz. Tüm bu hizmetleri, kullanıcı etkinliğinin kesintiye uğramayacağı bir zamanda gerçekleştiriyoruz. Zaman zaman, sistem düzeltmeleri ve geri yüklemelerinin yanı sıra donanım bileşenlerini değiştiriyoruz.

Kapsamlı bir yedekleme planı hazırlıyoruz. Bir sistem başarısız olursa, yedekleme verilerine sahip olmak, kullanıcıların depolanan bilgilerini kendilerine geri döndürmeleri için yararlı bir yoldur. Verilerin yedeklenmesi gereken sıklık, verilerin ne kadar olduğuna bağlı olarak değişir. Yedekleme planlarını her zaman düzenli olarak test ediyoruz.