Ankara Bilgisayar Firmaları

Ankara Bilgisayar Firmaları

Gelişen dünya ve bunun ile birlikte büyüyen teknoloji özellikle bilişim alanındaki gelişmeleri tetiklemiş ve hayatımızın her alanına bu gelişmeleri sokmuştur. Özellikle bilgisayar iş hayatımıza girmiş ve adeta düzenli olarak kullandığımız bir araç haline gelmiştir. Günümüzde neredeyse bütün işlerimizi bilgisayar ve mobil cihazlar yardımı ile yapmaktayız. Nasıl ki biz canlıların yeme ve içmeye aynı zamanda temizlemeye ihtiyacı varsa bu araçlarında bakım ve onarıma ihtiyacı olmaktadır. İşte bu noktada EPOXSOFT BİLİŞİM SİSTEMLERİ olarak Ankara bilgisayar firmaları içerisinde lider ve öncü bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Sizde firmanızda bir aksaklık yaşasın istemiyorsanız, performansında ve devamlılığında aksilik yaşansın istemiyorsanız çevresel ürünlerinizde dâhil olmak üzere tamamına bakım ve onarım hizmetleri sağlamalısınız. Sonuçta kimse iş yaptığı araç gereçlerde veya ekipmanlarda problem yaşansın istemez.

Bu alanda hizmet veren Ankara bilgisayar firmaları arasında ilk akla gelen şirket olarak gösterilmekteyiz ve bundan gurur duymaktayız. Bu süreçte verdiğimiz hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz. Müşteri ile tanışma ve işyeri keşif, anlaşmayı genel olarak 6 ya da 12 ay üzerinden yaparız. Bakım ve Onarım hizmetini yerinde sağlamaya çalışırız. Firmalara aylık olarak genel ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Gerekli hallerde ürün servis noktasına getirilir. Bu ürünü de genelde 1 gün içinde teslim ediyoruz. 1 haftayı geçen durumlarda müşteriden ücret talep etmiyoruz. Tüm bu işleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapar ve size teslim ediyoruz. Ayrıca teklif sistemi ile çalışan bir firmayız.

Ankara Bilişim Firmaları EPOXSOFT BİLGİSAYAR

Ankara bilişim firmaları oldukça fazlalaşarak bu sektörün daha da genişlemesini sağlamıştır. Fakat iş disiplini ve verilen hizmet anlayışı her firmada aynı olmamaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmalar her zaman kazanırken, önceliği kar ve kazanç stratejileri üzerine kuran firmalar müşterilerini genellikle kaybetmektedir. Dilerseniz kaliteli firmalar arasında bulunan Epoks Bilgisayar hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Firmamız Ankara’nın seçkin firmaları arasında yer almaktadır. Gerek vizyonu gerekse referansları sayesinde müşteri memnuniyetini amaç edinmiş kaliteli ve uzman kadrosu ile sizlerin çözüm ortağı olmaktadır. Kurumsal ve bireysel müşterilerine en hızlı hizmeti veren Epoks Bilgisayar özellikle kurumsal işletmelerde koordinenin sağlanmasını ve daha verimli bir hal almasını sağlamaktadır. Ankara bilişim firmaları tercih etmenizin internet ve bilişimin günümüzdeki önemi tabii ki paha biçilemez bir hal almıştır. Bu nedenle bilişim sektöründe doğru firmayı seçmeniz sizi başarıya götürecek en önemli yoldur. Aynı zamanda uygun ödeme koşulları ve farklı çözüm önerileri ile her işi koordine edebilen ve yazılım alanında programları ile işletmelerinizdeki verimi arttıran Bilgisayar teknik servis konusunda da garantili olarak çalışmaktadır.

Özenle hazırlanan raporlamalar sayesinde bilişim konusunda tekliflerimizi size iletebilir ve kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ankara bilişim firmaları arasında yerini ve kalitesini korumasının asıl sebebi iş disiplinine gereken önemi vermesinden kaynaklanıyor. Ankara bilişim firmaları arasından doğru firmayı seçmeniz sizi internet ortamında da zirveye taşıyacaktır.

Ankara Bilişim Çözümleri

Ankara bilişim çözümleri için bir yardıma ihtiyacınız var ise bu konuda profesyonel ekibimiz ile ister kurumsal olun isterseniz bireysel olun hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Özellikle son yasa ile birlikte her firmanın kendine ait bir web sitesi zorunluluğu getirilmiştir. Ankara bilişim firmamız sizlere Türk ticaret kanununa uygun olarak internet siteleri hazırlıyoruz ve bu kanundan yararlanmanızı sağlıyoruz. Firmanızın milyonlara ulaşmasını istiyorsanız sizlerde bir internet sitesi sahibi olabilirsiniz. Bu konuda özgün tasarımlarımız ile sanal âlemde de firmanızın bir benzerinin bulunmamasını sağlıyoruz.

Ankara bilişim firması için aynı zamanda yazılım desteği ve hizmeti de veriyoruz. Bu yazılımlar sayesinde firmalarınızın yönetimini daha kolay bir şekilde yapıyorsunuz. Bilişim her gün daha da ilerleyen bir sektör haline gelmiştir. Sizde bu konuda yardım alarak daha fazla müşteri potansiyeline hitap edebilirsiniz. Hosting ve reseller gibi site alan ihtiyaçlarınızda da profesyonel kesintisiz bir hosting hizmeti arıyorsanız bizi tercih etmeniz faydanıza olacaktır. Ankara bilişim firmamız sayesinde firmanızın popülerliğini aynı şekilde sanal ortama da uyarlayabiliriz. Bunun için bize ulaşmanız yeterlidir.

Epoxsoft, Ankara merkezli bir bilişim firmasıdır. 2003 yılında kurulmuş olup, yazılım, web tasarımı, dijital pazarlama ve bilgisayar donanımı konularında hizmet vermektedir. Epoxsoft, müşterilerine özelleştirilmiş yazılım çözümleri sunmakta ve aynı zamanda web tasarımı, SEO, dijital pazarlama ve marka yönetimi gibi hizmetleri de sağlamaktadır.

Firma, ayrıca donanım ve ağ hizmetleri de sunmakta ve müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun olarak bilgisayar sistemleri, sunucular, ağ bileşenleri ve diğer donanım ürünleri gibi teknolojik çözümler sunmaktadır. Epoxsoft, müşteri odaklı bir yaklaşım benimseyerek, her müşterisinin benzersiz ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktadır.

Epoxsoft’un hizmetleri arasında ayrıca müşteri eğitimi, danışmanlık ve destek de yer almaktadır. Bu hizmetler, müşterilerin teknolojiyi etkin bir şekilde kullanmalarını ve işlerinin büyümesine yardımcı olmalarını sağlamaktadır.

Bilgisayar bakım anlaşması ile maliyetlerinizin düştüğünü, bilgisayarlarınızın sürekli aynı performansta çalıştığını göreceksiniz. Bilgisayar bakım anlaşması size sağladığı avantajlar göz önüne alınır ise çok doğru bir karar olduğunu göreceksiniz. Her zaman öncelik hakkına sahip olan müşterilerimizin bilgisayarlarında oluşabilecek en ufak bir sorunda anında müdahale ederek sorunlarınıza çözüm getirmekteyiz. Bilgisayarlarınızda oluşabilecek arızaları gidermek için her seferinde bilgisayar teknik servisi çağırmak zorundasınız. Sizin için hem maliyeti yüksek bir çözüm oluyor, hem de uzun süre beklemenize sebep oluyor. Oysa bilgisayar bakım anlaşması yaparak bu sorunlarınıza kalıcı çözüm getirebilirsiniz. Bu hizmetimiz ile bilgisayarlarınıza yerinde hizmet vererek çözüm olanağı sunmaktayız. Böylece iş ve zaman kaybını, yüksek maliyeti de ortadan kaldırmaktayız. Periyodik bakımlar sırasında verilerinizi yedekleyerek veri kaybına uğramanızı da engelliyoruz. Bilgisayar bakım anlaşması hizmetimizden yararlanan müşterilerimizin her türlü yedek parça ihtiyaçlarını çok uygun fiyatlarla temin ediyoruz. Yedek parça değişimi gerektiren bilgisayarlarınızın onarım süresinde sizlere geçici cihazlar verilerek iş kaybına uğramanız engellenmektedir. Bilgisayar bakım anlaşması hizmetimiz sizin avantajınıza yönelik verilen bir hizmettir. Bu hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz ile bir ön görüşme yapılarak talepler dinlenir ve işletme de yapılan analizler sonucunda verilecek hizmetler hakkında size bilgi verilir. Daha sonra bilgisayar bakım anlaşması yapılarak tüm istekler ve talepler yerine getirilir. Bilgisayar bakım anlaşması hizmetimizden memnun kalacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.