Bilgisayar Teknik Servisi

Bilgisayar Teknik Servisi

Bilgisayar Teknik servis deyince akla gelen ilk isimlerden biri olan Ankara bilgisayar teknik servisimiz evinizde veya işyerinizde kullandığınız masa üstü bilgisayarlarınızın donanım veya yazılım konusundaki arızaları, virüslerden kaynaklanan arızaları yerinde gidermekteyiz veya servise alarak aynı gün içinde teslim ederek hizmet vermekteyiz. Ayrıca notebook tamiri, donanım, parça satışları ile de hizmetlerimiz devam etmektedir. Ankara bilgisayar teknik servisimiz veri kurtarma, yıllık bakım hizmetleri ile kamu ve şirketlere de hizmetlerini sürdürmektedir. Kamu ve büyük şirketlerde veri kurtarma büyük önem taşımaktadır. Çünkü bütün kayıtları ve arşiv bilgileri bu bilgisayarda saklıdır. Veri kurtarma herkesin yapacağı iş değildir. Şirketler içinde aynı önemi taşımaktadır. Bu yüzden yıllık bakım antlaşması olan şirketler bu sorun daha az karşılaşmaktadır. Böylece hem zaman kaybını, hem de iş kaybını ortadan kaldırmakla beraber daha büyük maliyetleri de engellemektedirler.

Ankara bilgisayar teknik servisi firmamız garantili ve güvenilir hizmetlerinin karşılığını her geçen gün müşteri potansiyelimizi yükselterek almaktayız. Birçok firmalar arasında yer almamızı bu güvenilir ve garantili hizmetlere borçlu olan Ankara bilgisayar teknik servisi firmamız uzman bir kadro ve güler yüzlü bir personele sahiptir. Ücret konusunda da her türlü kolaylığı sağlamakla kalmıyoruz, fiyatlarımızı da hep asgaride tutmaya çalışıyoruz Teknik servisler genelde tamir etmektense hemen parça değişimi yapmak ister fakat bunun maliyeti yüksek olmaktadır. Ankara bilgisayar teknik servisi firmamız sizi üzmeden önce tamir yoluna giderek size maliyeti daha düşük hizmet verme çabasındadır.

Ankara Bilgisayar Servisi

Ankara Bilgisayar Servisi olarak bilgisayar sistemlerinin arıza tespitinde güvenilir hizmetler sunarak, müşterilerimizin makul fiyatlarla ihtiyaçlarının giderilmesi ve bilgisayarlarını sorunsuz olarak kullanmalarını sağlamaktadır. “Güvenilir bilgisayarcılık” hedefiyle daha da kaliteli hizmetler sunmak için çalışmaktayız. Ankara Bilgisayar Servisi olarak bakım ve onarım hizmetlerinde olduğu gibi satış konusunda da yüksek kaliteye öncelik vererek, müşterilerimizin hayallerindeki bilgisayara en uygun fiyatlarla kavuşmasını için hizmet veriyoruz.

Sadece bilgisayar ve parça satışına kadar değil satış sonrasında da her zaman müşterilerine “ücretsiz” destek sunan Ankara Bilgisayar Servisi, bugüne kadar tüm müşterilerini hem kalite hem de fiyat konusunda memnun etmenin gururunu yaşamaktadır. Tüm marka ve model; masaüstü, Laptop ve Notebook satışı yapmaktayız. Müşterilerinin satın aldığı ürünlerin kalitesinden emin olması için büyük gayret sarf eden Ankara Bilgisayar Servisi¸ periyodik bakım paketleriyle firmaların da en büyük teknoloji destekçisidir. Kurumsal hizmet paketlerimiz, düzenli aralıklarla firma bünyesinde hizmet veren tüm bilgisayar sistemlerinin bakıma sokulmasını ve arızların oluşmadan önlenmesini amaçlamaktadır. Firmaların hızlı ve verimli bir şekilde çalışması için kritik öneme sahip olan bilgisayar sistemlerinin verimli ve sorunsuz bir biçimde çalışmasını sağlayarak, arızalar sebebiyle işlerin yarım kalmaması için çözüm üretmekteyiz.

Teknik servis konusunda tüm müşterilerimizin güvenilir çözümlere ulaşmasını sağlayan Ankara Bilgisayar Servisi olarak arıza tespiti için ücret talep etmiyoruz. Arzu eden müşterilerimize Ankara Bilgisayar Servisi güvencesiyle kapılarına kadar giderek teknik servis hizmeti de vermekteyiz.

Ankara Bilişim

Bilişim sektöründe başkentimize hizmet ediyoruz. Bilgi işleme dair ne varsa uzman kadromuzda hizmetinizdeyiz. Bilgi kavramı kendini sürekli güncellerken değişen ve gelişen toplum ihtiyaçlarına göre şekillenen teknoloji işletme manasında karşımıza bilişim olarak çıkıyor. Bir bilgisayara ait donanım, yazılım ve tüm paket programları Ankara Bilişim sayesinde elde edebilir, teknolojiyi yakından takip edebilirsiniz. Çağımızın en önemli değeri olan zaman kavramını hem ekonomik hem de verimli kullanmak için size sunulmuş bu sistemin nimetlerinden yararlanın ve bir adım önde olun. Hem şahıs şirketleri hem ortaklıklar ve devletin bünyesindeki resmi kurumların müracaat ettiği bilişim sektörü işleriniz kolaylaştırırken sağlıklı arşivler hazırlayarak hem bilgi birikiminizi saklıyor hem istediğiniz zaman ilgili kaynağa ulaşmanızı sağlıyor. Sürekli kayıt sisteminin gerekliliği sebebiyle düşünülmüş bu bilgi işlem programları kayıtlarınızın kaybolma riskini de ortadan kaldırıyor. Online iletişimde en güncel programları sizin için tasarlayan Ankara Bilişim olarak verdiğimiz hizmetin kalitesinin arkasındayız. Size etkin performansı garanti ediyoruz. Bilgisayar ve teknoloji dünyasına ait çok fazla bilgi birikimine ihtiyaç duymadan bilişim alanında emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Sadece bir telefon uzağınızda olan Ankara Bilişim müşteri hizmetler ile de sizi yönlendiriyor ve sorularınıza cevap veriyor. Çalışmaya başladığınız andan itibaren farkı göreceksiniz ve bu kolaylıklardan faydalanabileceksiniz. Kurumsal hesap cetvellerini ihtiyacınız göre hazırlayıp hizmetinize sunan yetkili firma sistemleri nasıl kullanacağınız konusunda eğitim veriyor.

Bugün internet kullanımının ne kadar yaygın olduğu ortadadır. İçinde bulunduğumuz çağın teknoloji çağı olduğunu hatta internet çağı diye adlandırıldığına bile şahit olmuşsunuzdur. Bu internete girebileceğimiz her teknolojik cihazın da ( telefonlar, tabletler, Laptoplar) yaygın hale gelmesi demektir. Dolayısıyla evinde iş yerinde yani bulunduğu her ortamda bilgisayarımızın olması da bizleri artık şaşırtmıyor. Bununla birlikte bilgisayar satın alırken de hep en iyisini alıyoruz, aldık ve ya almak istiyoruz, çünkü bilgisayar pahalı bir cihaz ve her zaman satın alacağımız veya değiştirmek istediğimizde o kadar kolay olan bir değişim ürünü değildir.

Aradığınız özellikleri taşıyabilmesi ve aynı zamanda sizlere de çok maliyetli olmaması gibi kriterlerimizi bilgisayar alırken hep göz önünde bulundururuz. Maalesef çoğumuz da teknolojik bilgi eksikliğinden kaynaklanan yanlış bilgisayar tercihi yapar. Daha doğru bir ifadeyle fazla özelliği olmayan yani ihtiyaçlarına cevap veremeyen bir bilgisayar satın alır. Sonra hiç şüphesiz yeni bilgisayarlara göz gezdirmeye de başlar. Ankara Epoxsoft bilgisayar ise sizlerin bu sorunlarına çare bulmayı ilke edinmiş aradığınız özellik ve fiyatlardaki bilgisayarları seçmeniz için önünüze sıralamıştır. Bunun için en az sizin koyduğunuz kriterler kadar sizin koyamadığınız çünkü bilginizin olmadığı kriterleri de kendisi sunmuştur. Bu nedenle Ankara Epoxsoft bilgisayar olarak, bilgisayar hakkında çok bilgisi olmayanı, bilgisayar uzmanlarını ve ya az çok bilgisayardan anlayanları herkesi ayrı ayrı düşünüp bilgisayarlarını vitrinine koyan Ankara bilgisayarı öneriyoruz.

Ankara Kızılay Bilgisayar Servisi

Ankara da bilgisayar servisi hizmeti veren birçok firma bunsa da ilk tercih edilen firmalardan biri olan Kızılay bilgisayar servisi firmamız garantili hizmetleri, uygun fiyatları ve sağladığı güvenle kendini kanıtlamış firmalardan biridir. Kızılay bilgisayar servisi olarak sizlerin tüm beklentilerine cevap vermek için uzman kadromuz ve deneyimli teknisyenlerimizle en iyi hizmet vermek için çalışmaktayız. Her türlü belde ve ruhsata sahip olan firmamız marka ve model ayırmadan, kişisel e kurumsal tüm bilgisayar kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Kızılay bilgisayar servisi hizmetlerimiz arasında yerinde ağ kurulumu, yerinde siistem kurulumu, ana kart arızaları, modem kurulumu, ses kartı arızaları, ram arızaları, bilgisayar iç bakım temizliği, kasa arızaları, yedek parça değişimleri ve satışı garantili olarak yapılmaktadır. Kızılay bilgisayar servisi olarak yerinde hizmet veriyor, yedek parça değişimi gerektiren durumlarda cihazlarınızı servisimize alarak ücretsiz arıza tespiti yapıyoruz. Sizleri arızası ve ücreti konusunda bilgilendirerek onayınızı alıyor ve tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Kızılay bilgisayar servisi hizmetlerimizden en çok tercih edilen diğer hizmetlerimiz ise veri kurtarma ve bakım anlaşması hizmetidir. Bu hizmetlerimizden oldukça memnun kalan müşterilerimiz her zaman dostlarına firmamızı tavsiye etmektedir. Kızılay bilgisayar servisi olarak tüm beklentilerinize cevap veriyor, yazılımsal ve donanımsak tüm arızalarda bilgisayarlarınızı kesinlikle karıştırmadan ve kimsenin karıştırmasına izin vermeden firmamızla iletişime geçmenizi öneriyoruz. Sizde Kızılay bilgisayar servisi firmamızın müşterileri arasındaki yerinizi alabilirsiniz.