Sophos Firewall Satış Merkezi

Sophos Firewall Satış Merkezi

Sophos firewall güvenlik duvarı teknolojisiyle olabilecek internet saldırılarını önleyebilecek hem de raporlama işlemlerinizi yapabilirisiniz. Sohpos sayesinde internet ağınızı, verilerinizi koruyabilecek. Kayıt ve raporlama yapabileceksiniz.

 

Sohpos Firewall ile neler yapılır?

  1. Ağ güvenliğinizi sağlar.

Güvenlik duvarı, anti virüsler, web filtreleme, izinsiz giriş önleme, kontrol bant genişliği yöntemi, çoklu link yönetimi birçok güvenlik ekibini bir arada tutan bir programdır.  Geleceğe hazırlanmış ve daha hızlı iş üretim güvenliği sağlamaktadır.

  1. Kayıt ve raporlamada kullanılır.

Sophos güvenlik ve yasallık çerçevesinde tüm kayıtların korunmasını ve raporlanmasını sağlamaktadır. Çoklu cihazların kontrolü ve yönetimini sağlamaktadır. Yönetimin tek bir elden sağlayarak hızlı ve güvenilir bir ortam sağlar.

  1. Merkezi yönetimi sağlamaktadır.

Sophos CCC kontrol sistemiyle özellikleri ve farklı ağlar arasındaki tehditlere karşı koruma sağlar. İşletim olarak kurumsal bir hizmet olanağı sunar. Güvenlik ve verimlilik en üst seviye ulaşmıştır.

  1. Uç nokta veri koruması sağlar.

Sophos uç nokta korumasında veri korunması ve varlık yönetimi ile daha verimli güvenlik sağlamaktadır. Verilerinizi koruma ve şifreleme cihazını yönetme ve programlarınızı denetleme ve yönetimle verilerin kaybolmasını önler. Çalışana verimliliğini IT varlıkların yönetiminde destek sağlamaktadır.

Neden Sophos firewall?

İnternet ortamı tehlikeli bir bölgedir. Ki güvenlik duvarı olmadan ağınızı kullanırsanız tehlikenin altında olduğunuzu söylemek zorundayız. Günümüzde bu konu ile bilgi sahibi olmayan biri internet arama motorundan basit bir bilgiyi açsa bile tehlikeli sitelere ve programlara kolayca ulaşabilir. Bu da sizin ağınıza tehlikeli kişilerin ulaşmasına ve bilgilerinizi ele geçirmesine neden olur. Güvenlik teknoloji duvarınız yoksa sizde bu tehlikeli ortama sahip olursunuz. Bu yüzden sophos tercih etmeniz sizin için en iyi koruma yöntemidir.

Sophos firewall internetinizi tüm olarak kontrol eder. Sıkıntılı virüslü sitelerin engellenmesine ve sizin ağ ortamınızı yönetir güvence altına alır. Güvenli VPN bağlantılarınızla uzak ofislerinizi merkeze birleştirebilirsiniz.

Kısacası sophos firewall tüm bilgisayarlarınızda virüs, worn, grayware, malware, spam, kırıcı saldırılarından korur. Ağınızda her durumu tehlikeyi kolayca tespit edersiniz.

Peki, sophos firewall nasıl alınır?

Bunlar;

Donanım ( Kapsamlı yüksek performanslı XG cihazlarından birini seçmek için bu dağıtım modeli uygun olur.)

Yazılım ( Intel uyumlu donanımınıza bir yazılım görüntüsüyle dağılımdır.)

Gerçek ( Tercih ettiğiniz sanal ortamı kullanarak dağılımdır.)

Bu paketlerimizden yararlanın ayrıca koruma paketlerimizde ayrı modüler olarak satın alınmalıdır.

Koruma parçalarımız;

Taban koruma

Taban koruma firewall – VPN-kablosuz koruma -90 günlük çalışma destek merkezi

Sonraki gen güvenlik duvarı

Temel koruma – ağ koruması –web koruma – kum fırtınası – geliştirilmiş 7/24 saat destek-tam vadeli

Toplam koruma

Yeni nesil güvenlik duvarı – web sunucusu koruması – e-posta koruması –geliştirilmiş 7/24 saat destek-tam vadeli

Önerilen eklentiler bölümünü incelemeniz;

Uzak Ethernet aygıtları ve kablosuz erişim noktaları

Merkezi yönetim ve raporlama

Sophos central tarafından yönetilen uç noktaya sahip securitiy heartbeart

Bu eklentileri inceledikten sonra ürününüzü satın alabilirsiniz ve teklifine ulaşabilmeniz mümkündür. Sizde mükemmelliğinizi ve güvenliğinizi koruma altına almayı unutmayın.