Ankara Notebook Tamiri Servisi

Notebook servisi hizmeti veren firmaların büyük çoğunluğu yeterli belge ve ruhsata sahip olmayan kişilerdir. Böyle firmalar Notebookları tamir etmek yerine daha büyük sorunlara sebep olmaktadır. Ankara Notebook tamiri yapan firmamız yılların deneyimi, her türlü belge ve ruhsata sahip, uzman teknisyenlerle garantili hizmet vermektedir. Firmamızın müşteri potansiyelinin yüksek olması hizmetlerimizin en güzel kanıtıdır. Ankara Notebook tamiri olarak uygun fiyatlarla, garantili hizmet vererek yaptığımız işin arkasında durmaktayız. En ufak bir sorununuzda yine yanınızda oluyoruz. Notebooklarınızın ana kart, ses kartı, ekran kartı arızları, klavye sorunları, menteşe kırılması, işlemci arızaları, inverter arızları, format atma, virüs temizleme, batarya arızları, adaptör arızaları, veri kurtarma, bakım anlaşması, yedek parça değişimi ve satışı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Ankara Notebook tamir servisi olarak bakım anlaşması hizmeti ile bilgisayarlarınıza periyodik bakımlar yapıyor, arızaları başlamadan bitiriyoruz. Böylece iş ve zaman kaybını da önlemiş oluyoruz. Bu bakımlar sırasında verilerinizi yedekleyerek veri kaybı sorununu da çözmüş oluyoruz. Şirketler ve kamular bu hizmetimizden oldukça memnun kalmaktadır. Ankara Notebook tamiri olarak ücretsiz arıza tespiti yapıyor, sizleri bilgilendirerek onayınızı aldıktan sonra tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Ankara Notebook tamiri firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürekli çalışma prensibi ile kaliteli hizmet sunmaktadır. Notebooklarınızın her türlü sorunlarında en doğru adres Ankara Notebook tamiri firmamız olacaktır. Uygun fiyatlar ve sorunsuz hizmet için sizleri de firmamıza bekleriz.

Notebooklarınıza peryodik iç bakımı neden yaptırmalıyız?

Notebooklarınızın fan ve diğer donanımları tozlanma sonucu aşırı ısınmaya, aşırı ısınmada cihazın yavaşlamasına ve ömrünün kısalmasına neden olmaktadır. Notebook iç bakımı en az 6 ayda bir kez yaptırılmalıdır. Böylece bilgisayarınız her zamanki performansı ile çalışacak ve daha uzun ömürlü olacaktır. Notebook kullanıcılarının birçoğu bakımını ihmal ettikleri için çok sık arızalarla karşılaşmaktadır. Firma olarak Notebook iç bakımı hizmeti cihazlarınızın iç bakımını yapıyor, termal macunları yeniliyoruz. Böylece aşırı ısınma sorunu ortadan kaldırarak ekran chip’i ve ana kartın daha uzun süre kullanılarak arızalanmasını engelliyoruz.

Notebook iç bakımı sırasında tüm donanımlar temizlenerek ilk günkü performansı ile çalışmasını sağlıyoruz. Çok hassas olan bilgisayarlar bilinçsiz kişiler tarafından verilen hizmetlere maruz kaldıkları zaman daha büyük sorunlara sebep olmaktadır. Aynı zaman da birçok kullanıcı kendi imkânlarında Notebook iç bakımı ve temizliğini yaparken donanımların arızalanmasına sebep olmaktadır. Sorunsuz hizmet almak için her işi uzmanına bırakmak sanırım en doğrusu olacaktır. Notebook iç bakımı hizmetimizden yararlanarak bilgisayarlarınızın sürekli aynı performansta çalışmasını sağlayabilir ve ömrünü uzatabilirsiniz. Firmamızın uzman teknisyenleri titiz çalışmaları ile cihazlarınızın her türlü bakımlarını itina ile yapmaktadır. Uygun fiyatlarımızla Notebooklarınızın her türlü sorunlarına çözüm getirmekteyiz. Notebook iç bakımı da bu hizmetlerimizden sadece biridir. Firmamızın uygun fiyatları ve güvenilir hizmetlerinden yararlanarak sizde cihazlarınıza periyodik bakım yaptırabilir, cihazlarınızı daha uzun süre kullanabilirsiniz.