Temelli Maliköy Başkent Organize Sanayi Bilgisayar Servisi

Temelli Maliköy Başkent Organize Sanayi Bilgisayar Servisi

Bilgisayar servisi ile sorunlarınızın çözüme ulaştırılması için alanında profesyonel bir ekip ile kaliteli bir şekilde hizmet verilmektedir. Epox Soft firmamızdan bilgisayar ile ilgili her türlü konuda teknik destek alabilmeniz mümkün olmaktadır. Yazılım ve bilgisayar ile ilgili her türlü sorununuzun çözüme kavuşturulması için alanında uzman kişiler tarafından destek sağlanmaktadır.

 

Bilgisayar Servisi Hakkında

Epox Soft tarafından profesyonel bir şekilde verilen hizmetler; web tasarım ve yazılım, profesyonel veri kurtarma, notebook tamiri, server kurulumu ve satışı olarak ifade edilebilir. Müşterilerin istekleri eksiksiz bir şekilde dinlenerek ihtiyaçları doğrultusunda en uygun çözüm önerileri sunulmaktadır. Hizmet almak istediğiniz tüm servis işleri firmamız tarafından özenle yapılmaktadır.

 

Firmamız tarafından sunulan hizmetler;

-Yıllık bakım onarım anlaşması,

-Profesyonel veri kurtarma,

-Profesyonel veri yedekleme,

-Profesyonel Web Tasarım ve Yazılım

-Server ve Network kurulumu olarak ifade edilebilir.

 

Epox Soft Tarafından Sunulan Hizmetler

Epox Soft tarafından sunulan bilgisayar teknik servisi, yılların getirdiği tecrübe ve deneyim ile alanında uzman bir şekilde hizmet vermektedir. Firmamız tarafından sunulan bakım ve bakım sonrası hizmetler avantajlı fiyat seçenekleri ile sunulmaktadır.

Bilgisayarda veri kurtarması yapılabilecek olan bazı durumlar söz konusu olabilmektedir. Genellikle mekanik sabit disk arızası, disk içinden gelen klik sesi, yere düşme sonucu oluşan ver kayıpları, silinen veya bozulan dosyalar, yüzey arızası, yanlışlıkla silinen dosyalar, harici disk verileri, bad sektör, yüzey arızası ve raid disk sorunları gibi sorunlar görülebilmektedir. Firmamız ise profesyonel veri kurtarma yöntemlerini son teknoloji cihazlarla sağlamaktadır.

 

Yedekleme Hizmetleri

Sunucu yedekleme çözümleri ise günlük, haftalık ve aylık olarak sunulmakta olan bir yedekleme hizmeti olarak ifade edilebilir. Gerçekleşebilecek herhangi bir terslik sonrasında sunucunuzun kopyasına kolay bir şekilde ulaşabilir ve istediğiniz dosyaları alabilirsiniz. Veri yedekleme sistemi, arka planda çalışarak verilerinizin yedeklemesini yapar. Bu işlemler sırasında ise herhangi bir performans düşüklüğü ise yaşanmamaktadır.

 

Server ve Network Kurulum Hizmeti

Firmamızdan server kurulumu hizmeti satın alabilmeniz de mümkün olmaktadır. Öncelikli olarak ise sistemin fonksiyonel yapısının planının çıkarılması gerekmektedir. İşletim sistemi kurulduktan sonra ise ihtiyaç duyulan diğer tüm hizmetlerinde kurulmasıyla kurulum tamamlanmaktadır. Bilgisayar için saklama, depolama ve güvenlik oldukça önemlidir.

Firmamız tarafından server ve network kurulum hizmetini de satın almanız mümkün olmaktadır. Epox Soft aracılığı ile bilgisayar teknik desteği ile ilgili olarak gerekli desteği ve satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Profesyonel Web Tasarım Hizmeti

Web sitesi, verdiğiniz hizmetler hakkında ve firmanız hakkında müşterilerin izlenimi için oldukça önemli olmaktadır. Web sitenizin tasarımı da bu aşamada oldukça önemli bir hale gelmektedir. Alanında uzman ekibimiz tarafından istekleriniz en ince ayrıntılarıyla birlikte dinlenerek tasarım ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. İhtiyaçlarınızın en iyi şekilde anlaşılmasıyla birlikte tasarım gerçekleştirilmekte ve hedef kitlenize ulaştırılmaktadır.

İnternette öne çıkmak ve rakiplerinizin önüne geçmek için farklı ve etkin tasarımlar firmamız tarafından sunulmaktadır. Yenilikçi ve gelişime açık bir teknoloji dünyasında siz de aldığınız hizmetler ile ön plana çıkmak isteyebilirsiniz. Epox Soft aracılığı ile her konuda profesyonel ve yaratıcı çözümler sunulmaktadır.

 

Güvenilir ve Garantili Teknik Servis Hizmeti

Alanında profesyonel bir ekip ile bilgisayar bakım anlaşması, notebook tamiri, bilgisayar satışı ve bilgisayar sarf malzemesi satışı hizmetleri sunulmaktadır. Firmamızdan bilgisayar satın alabileceğiniz gibi bilgisayar sarf malzemelerini satın almanız da mümkün olmaktadır. Aynı zamanda kullandığınız bilgisayarda yaşadığınız sorunların giderilmesi için de teknik destek hizmeti sunulmaktadır.

Günümüzün vazgeçilmez teknolojik araçlarından birisi olarak bilinmekte olan bilgisayarlar, her evde bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bilgisayarınız yoksa ve bilgisayar almak isterseniz eğer bizim danışmanlığımızda kullanımınıza göre en uygun bilgisayarı satın alabilmeniz mümkün olmaktadır. Aynı zamanda elinizde olan ve kullanmadığınız bilgisayarları elinizden çıkarmak isterseniz bizimle birlikte gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bilgisayara Dair Her Alanda Destek Hizmeti

Bilgisayarınıza bakım yapmak oldukça önemli olmaktadır. Bakım yaparken ise bilgisayar sarf malzemelerinin eksiksiz olması gerekmektedir. Sarf malzemeler ise ekran kartı, işlemci, chip, anakart gibi bileşenlerden oluşmaktadır. İhtiyacınız olan sarf malzemelere ise en uygun fiyat seçenekleri ile firmamızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Uygun fiyatlı ve kaliteli bilgisayar parçaları için firmamızdan destek alabilir ve en uygun seçimleri yaparak satın alabilirsiniz. Epox Soft bilgisayar ile ilgili ihtiyacınız olan her konuda sizlere destek olmaktadır. İhtiyacınız olan her konuda bilgi ve destek almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Bilgisayar Tamir Hizmeti

Kullandığınız notebook bilgisayarların daha uzun ömürlü ve hızlı bir performans ile çalışması için bakımlarının düzenli periyotlar ile yapılması gerekmektedir. Yaşanılan arıza durumlarında ise notebook onarımının uzmanlık gerektiren bir konu olduğu ifade edilebilir. Alanında uzman olmayan kişilerin müdahalesi ise telafi edilemeyen sorunlara neden olabilmektedir. Firmamızda, alanında uzman, deneyimli ve profesyonel çalışma arkadaşlarımız hem notebook tamiri hem de yedek parça değişimi ve satış hizmetleri sunmaktadır.

Bilgisayar konusunda her türlü desteği alabileceğiniz firmamıza istediğiniz zaman ulaşabilir ve bilgisayar ile ilgili her türlü konuda bilgi alabilirsiniz.