Şirket ve Kamular için bakım anlaşması

Bakım anlaşması büyük şirketler ve kamular yararına verdiğimiz hizmetlerimizden biridir. Bu hizmetimizdeki en büyük avantaj bilgisayarlarınıza yaptığımız periyodik bakımlar ile oluşabilecek arızaları önceden belirleyerek engellemekteyiz. Firmamızın verdiği bakım anlaşması hizmetinin diğer bir avantajı ise veri kaybını önlemektir. Veri kaybı sizleri büyük zarar uğratmaktadır. Sizleri bu zarar uğratmamak için periyodik bakımlar sırasında verilerinizi yedeklemekteyiz. Bu anlaşmayı sizin istekleriniz doğrultusunda yapmaktayız. Tüm hizmetlerimiz anlaşma çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Değişmesi gereken parçalar müşteriye aittir. Firma olarak size bu konuda da yardımcı olmak için çok uygun fiyatlarla yedek parça temin etmekteyiz. Bakım anlaşması hizmetimizden yararlanan kamular, şirketler ve bankalar memnuniyetlerini her fırsatta belirtmektedir. Amacımız müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak sürekli çalışma içerisinde olmaktır.

Bakım anlaşması yaptığımız müşterilerimiz her zaman öncelik hakkına sahiptir. Bilgisayarlarınızda oluşan her hangi bir arıza için günün her saati firmamızı arayabilirsiniz. Anında müdahale ederek sorunlarınıza çözüm getirmekteyiz. Bilgisayar çağının yaşandığı günümüzde en ufak bir arıza işlerin durması demektir. Firma olarak kaliteli hizmetlerimizden ve prensiplerimizden ödün vermeden yolumuza devam etmekteyiz. Sizler için verdiğimiz bakım anlaşması hizmetlerimizden yararlanarak sizde tüm sorunlarınıza çözüm getirebilirsiniz. Firmamızın hizmetlerinden yararlanarak ne kadar doğru karar verdiğinizi anlayacaksınız. Her işte olduğu gibi güvenilir bir firma ile çalışmak isterseniz, en doğru adrestesiniz. Bakım anlaşması hizmetimizden yararlanmak için sizleri de firmamıza bekleriz. Bizimle çalışmadan farkımızı anlayamazsınız.

Bilgisayar bakım anlaşması hizmetimizden yararlanan tüm müşterilerimiz en doğru kararı vererek tüm sorunlarına kesin çözüm getirmiştir. Bu hizmetimiz ile maliyetlerinin düştüğünü ve bilgisayarlarının sürekli ilk günkü performansla çalışmasından duydukları memnuniyeti belirtmektedir. Kamular, şirketler, bankalar ve tüm işletmelerin en çok tercih ettiği hizmetlerimizden biri olan bilgisayar bakım anlaşması sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlanarak 1 yıllık süreler içinde verilmektedir. Sürekli çalışan bilgisayarların belli aralıklarla bakımlarının yapılması gerektiğinin bilincinde olan müşterilerimiz bu soruna kesin çözüm getirmek için firmamızın uygun fiyatları ve kaliteli hizmetlerinden yararlanarak bu sorunu çözmektedir.

Bilgisayar bakım anlaşması kapsamında yaptığımız periyodik bakımlarla arızaları başlamadan engelleyerek, iş ve zaman kaybını önlemekteyiz. İş ve zaman kaybı büyük maddi zararları da beraberinde getirmektedir. Kimse böyle bir riski göze almak istemez, o halde en doğru karar bilgisayar bakım anlaşması hizmetimizden yararlanmak olacaktır. Periyodik bakımlar sırasında verilerinizi de sürekli yedekleyerek veri kaybı gibi önemli bir sorunu da ortadan kaldırmış oluyoruz. Bu hizmetimizden yararlanan tüm müşterilerimiz her zaman öncelik hakkına sahiptir. Oluşabilecek arızalara anında müdahale ediyor ve ek bir ücret talep etmiyoruz. Bilgisayar bakım anlaşması hizmetimizden yararlanan müşterilerimize gerekli durumlarda çok uygun fiyatlarla yedek parça temin etmekteyiz. Firmamızın bu hizmetinden oldukça memnun kalan müşterilerimizin arasına katılmak için geç kalmış sayılmazsınız. Firmamızı arayarak bilgisayar bakım anlaşması hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bilgisayar Sistem Bakım ve Temizleme

Birçok Bilgisayar kullanıcının ortak şikayetleri arasında yer alan, sistem Performansının kararlı olmayışı, aslında çoğu zamanlar basit sebeplere dayanıyor. Yavaşlayan ve gittikçe hantallaşan sisteminizin düzenli aralıklarla kendine gelmesi için birtakım ince ayarların yapılması, gerek sizi gerekse sisteminizi rahatlatacak basit ama önemli işlemlerden biri. Sanal araç kutusu kullanıcıları bu ve benzeri sıkıntılardan kurtaracak araçlar içeriyor. Hız, güvenlik ve güç dengesini korumaya yönelik olan programlar ile sisteminizi temizler. Optimize edebilir ve Kişisel bilgilerinizi aynı çeviklik ile koruyabilirsiniz.Sistem Temizleme ve bakım programları kayıt defterini temizliyor, gereksiz dosyaları kaldırıyor ve saklı kalmış sistem performansı dosyalarını düzenliyor. Böylece Sisteminiz daha hızlı, hatasız ve temiz olabilir. Hataları düzelten, internet hızınızı, diskinizi birleştirebilen eden optimize Sistem bakım programları, aynı zamanda sisteminizi gizli ve kimileri zararlı olan programcıklara karşı da koruyor.

Pop-Up engelleyici, RAM Birleştirici ve kurtarma araçlarının yer Aldığı programlar ile yedekleme ve kayıt dosyası optimizasyonu gerçekleştirilebiliyor.